Merve YAVAS / Kimdir ?


Hakkımda ve “bu blog neden var?” yazım… Giriş paragrafı hep en zor olandır benim için sonrası biraz daha kolay. Ben Merve, yazarım. Aklımdan geçenleri, beğendiklerimi, bana ilham olanları, belki ilham olabileceklerimi; ki ne mutlu olurdu; kısacası içimden gelenleri burada yazıyorum.

Bunun dışında bir ajansın home office çalışanı olarak içerik yazarlığı yapıyorum. Yoga yapmayı, okumayı ve film izlemeyi, seyahat etmeyi, vazgeçmeye çalıştığım bir alışkanlık olarak alışverişi seviyorum. 🙂 Kişisel ve spiritüel gelişim konularına meraklı olanların yakından tanıyacağı Louise L. Hay’in bir öğretisi olan Heal Your Life® workshop liderliği bir diğer işim. Üniversitede ise Sinema okudum.

Bu bloğun oluşum amacı ise her hafta müşterilerin talepleri doğrultusunda oluşturulan içeriklerime bir mola vermek. Yani hem işim hem de hobim olan yazarlığı bir adım öteye taşıyıp, kendi imzamı taşıyan yazılarımı günlüklerden çıkarıp, paylaşmak.

Yazarken vaktin nasıl geçtiğini anlamadığımdan benim burada iyi vakit geçireceğim kesin. Umarım yazılarımı ulaştırdıklarım da bu sayfalarda vakit geçirmekten keyif alır.

Böyle 🙂