Processed with VSCO with c7 preset

Okuma yazmayı öğrendikten sonra aile büyüklerinin isimlerine özel yaptığım akrostişlerle başlayan yazarlık kariyerim, orta okul ve lise hayatı boyunca yazdığım yarı kurgu günlüklerle, üniversitede sinema okurken yazdığım sayfalarca film analizi proje ödevleri ve final sınavları ile devam etti.

Fark ettim ki ben en çok yazmayı seviyorum, kendimi en iyi böyle ifade ediyorum. Bunun üzerine dijital içerik ajanslarında, sinema dergileri ve çeşitli lifestyle web sitelerinde yazmaya başladım. Profesyonel olarak yazarlık kariyerim böyle başladı. Burası da benim oyun alanım.

Sevdiğim, izlediğim, okuduğum, ilham aldığım, katıldığım, gittiğim, gördüğüm, denediğim şeyleri, hayata dair izlenimlerimi burada paylaşma niyetindeyim. Yogayı, meditasyonu, kitapları, yazmayı, filmleri, yemek yapmayı ve yemeyi, seyahatleri, insanları izlemeyi seviyorum. Yazılarım da genelde bu temalarda seyrediyor.

Yazarken vaktin nasıl geçtiğini anlamadığımdan benim burada iyi vakit geçireceğim kesin. Umarım sen de okurken iyi vakit geçirirsin.

Merve.